Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych

w Tarnowie

Aktualności

AKADEMIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

dniu 11 października 2019r. odbyła się uroczysta akademia z okazji święta Edukacji Narodowej, która jak co roku, wraz z uczniami przygotowała mgr Elżbieta Mitka.

Pan dyrektor ZST-Z mgr Andrzej Bartnik w swoim wystąpieniu podkreślił rangę i znaczenie komisji Edukacji Narodowej oraz złożył życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły. Do życzeń dołączyli się przedstawiciele Samorządu Szkolnego oraz wykonawcy z Szkolnego Zespołu Teatralnego. Na program akademii składały się wiadomości z życia szkoły, skecze, anegdoty szkolne, utwory muzyczne, występy wokalne i taneczne. Dziewczyny z klas 1fg i 1sg zaprezentowały się wokalnie z towarzyszeniem skrzypiec trąbki i saksofonu. Akademię uświetnił nowoczesny występ. W tanecznych rytmach wzięły udział uczennice kl. 1sg Emilia i Julia. Następnie przenieśliśmy się w szalone lata  50-te. W klimacie hitu ”Grease” wystąpiła grupa taneczna, oraz piosenkę z tego musicalu zaśpiewała  uczennica kl. 1sg Nikola.

W uroczystości wystąpili uczniowie z klas:

4a – Bartłomiej Jagiencarz, Szymmon Serwiński, Eryk Czarnecki, Jakub Usarz

4s – Aleksandra Strzałk

3a – Marceli Jendo

3s – Weronika Czaja, Natalia Kraj

2a – Kacper Czernia, Filip Kisielewski, Filip Kozdrój, Igor Mróz

2s – Klaudia Kurd, Aniela Sikora, Anita Stańczyk, Karolina Wołek, Patrycja Wróbel,   Karolina Starzyk

2f – Klaudia Sznajder, Gabriela Bańdur, Martyna Gnat, Gabriela Tuzimek, Dagmara Tyrcha

1fg – Weronika Flondro, Wiktoria Sikora

1sg – Nikola Grabczyńska, Beata Czochara, Klaudia Tulicka, Gabriela Nowakowska, Julia Podstawska, Emilia Wołek

1ag – Kacper Giża

1a – Eryk Ziółko

Za oprawę muzyczną odpowiadał Jakub Stypka, Kacper Kamysz

Zdjęcia Kacper Cisowski

Zapraszamy do galerii...